Palmy wielkanocne 2014

No więc wielkimi krokami zbliżają się Święta Wielkiej Nocy – nieuchronne zjawisko corocznie występujące w naszym skromnym kraju.
Skutkami tego zjawiska są zestresowane matki sprzątające swoje obejście (z braku czasu) 2 dni przed zaplanowanym śniadaniem wielkanocnym i wkurzające się na smugi pozostałe na pozimowych oknach. Tak samo zestresowani mężowie, podróżujący od sklepu do sklepu, próbujący odczytać co Najmilsza na myśli miała, kiedy pisała na szybko w kajeciku „30 jaj i 2 śledzie – tylko kup koniecznie W TYM sklepie na rogu”, są też przypadki podnieconej latorośli, która w tym całym zamieszaniu pyta co 10min tatusia i mamusi czy już można lać się wodą i kiedy można będzie – co wzbudza przed oczyma matuli armagedoniczne obrazy typu – zalana ściana w mieszkaniu lub rozchodzące się od wilgoci panele podłogowe .

Ale to jeszcze przed nami :D

Na razie na spokojnie można planować zawczasu swoje poczynania związane z tym okresem.

My (w podtekście ja i mery), już od jakiegoś czasu zmagamy się z palemkami :) Jeśli w waszych przedświątecznych planach nie ma czasu na zastanawianie się czy zrobić czy kupić palemkę to możemy wam pomóc :)

Większe zdjęcia otwierają się po 2 krotnym kliknięciu w dane zdjęcie.

Related posts:

Comments

comments

Leave a comment